OK

title-leftدرباره نمایشگاه title-right
bg-corner


نمایشگاه گل و گیاه کرج با رویکردی تخصصی و دانش محور و جذب بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت در سطح کشور محلی مناسب را برای عرضه محصولات متنوعی از گلها و گیاهان، بذر و صنایع وابسته به وجود آورده است.

شور و نشاط حاصل از فعالیتهای دانشی در کنار سرگرمی های مختلف فرصتی طلایی را برای تبادل اطلاعات در این صنعت بزرگ فراهم نموده است.

اولین نمایشگاه گل و گیاه کرج در سال 1391 برگزار گردید. استقبال چشمگیر شهروندان از اقشار مختلف، مانند اساتید دانشگاه، دانشجویان، مدیران فضای سبز کلانشهرهای کشور و ... در کنار حضور تولیدکنندگان نامی کشور و همچنین پوشش خبری گسترده آن در رسانه های ملی در دوسال گذشته تاکیدی بر مخاطب پذیری وسیع این رویداد بزرگ در شهر کرج است.

طی سالهای گذشته فعالیتها و برنامه های متنوعی نظیر بازدید از فرش گل، جنگ های شبانه با حضور هنرمندان محبوب شهروندان، کارگاه های آموزشی، باغ کودک، کارنوال ماشین های عروس، مسابقه عکاسی و ... برای بازدیدکنندگان پیش بینی شده بود که هر بخش نیز متناسب با کارکرد علاقمندان زیادی را متوجه خود ساخت. امسال نیزمبتنی بر تجارب سالهای قبل برنامه های متنوعی را برای شما در نظر گرفته ایم. 


با شما هستیم؛ تا با رقم زدن رویدادی شاد و مفرح روزهای به یادماندنی را برایتان خلق کنیم.

 

چشم به راه شما هستیم/ مقدمتان گلباران

4 الی 8 شهریور- 10 صبح الی 9 شب

روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج

bg-corner