OK

 

مجسمه سازي تبلوري از هنرهاي ماندگار

شهردار کرج، مجسمه سازي را تبلوري از هنرهاي ماندگار ايراني دانست و عنوان کرد: سازمان زيباسازي پيشتاز در هنر ساخت مجمسه و تنديس در کرج است.
به گزارش ستاد اطلاع رساني دومين نمايشگاه گل کرج، سيد علي آقازاده در بازديد از غرفه مجسمه سازي سازمان زيباسازي که در دومين نمايشگاه بين المللي گل و گياه کرج برگزار شد، عنوان کرد: هنر ساخت تنديس و يا به عبارتي مجسمه سازي، هنري اصيل و ماندگار است که ياد مشاهير و افراد خاص و ارزشي ايران چون شهدا را زنده نگه مي دارد.
وي با بيان اينکه، اساتيد و هنرمندان مجسمه ساز کرجي در نمايشگاه گل کرج بصورت عيني اقدام به ساخت مجسمه هاي مشاهير کردند، بيان کرد: اين اقدام که از سوي سازمان زيباسازي برنامه ريزي شد، اين امکان را فراهم کرد تا بازديد کنندگان هنر اساتيد مجسمه ساز را از نزديک مشاهده کنند.
اين مسئول با ارزيابي مثبت از عملکرد سازمان زيباسازي در دومين نمايشگاه گل و گياه کرج، بيان کرد: غرفه ساخت مشاهير با عنوان مجسمه سازي مورد توجه ويژه بازديد کنندگان قرار گرفت بگونه اي که همگان براي تماشاي اين هنر با شوق زمان گذاشتند.
آقازاده خاطرنشان کرد: تشکيل کارگاه مجسمه سازي از سوي سازمان زيباسازي و استقبال شهروندان از آن حاکي از ميزان علاقمندي آنها به فرهنگ اصيل ايراني است و اين مهم خود زمينه ساز ارتقاء عرصه فرهنگ در همه ابعاد است.
وي همچنين خاطرنشان کرد: اجراي زنده مجسمه سازي در نمايشگاه گل کرج مي تواند زمينه ساز ترويج هنر مجسمه سازي در کرج نيز باشد.
شهردار کرج با اشاره به اقدامات گسترده سازمان زيباسازي در عرصه هاي شهري، گفت: اين سازمان در زمينه هاي مختلف اقدامات متنوعي را با هدف تامين نيازهاي بصري به انجام رسانده است که با توجه به خروجي هاي آن، اين اقدامات قابل تقدير است.
آقازاده با اشاره به برپايي غرفه مجسمه سازي در نمايشگاه گل کرج، افزود: سازمان زيباسازي پيشتاز هنر مجسمه سازي است.
نمايشگاه گل کرج
نمايشگاه گل کرج
نمايشگاه گل کرج
نمايشگاه گل کرج


1393/04/02
Bookmark and Share   شماره خبر :17 تعداد بازدید :1869

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload