OK

 

شهر کرج بايد نظاره گر نمادهاي فضاي سبز شهري باشد
به گزارش روابط عمومي سازمان سيما،منظر و فضاي سبز شهري شهرداري کرج، دکتر رحيم خستو عضو شوراي اسلامي شهر کرج در حاشيه بازديد از ششمين نمايشگاه گل و گياه کرج گفت: شهر کرج در چند دهه گذشته شاهد رشد سازه هاي ساختماني و فلزي و افزايش آلودگي هوا بوده است و توسعه فضاي سبز مي تواند بخشي از اين آلودگي هاي بصري و زيست محيطي را کاهش دهد.

سخنگوي شوراي اسلامي شهر با اشاره به بهبود شرايط ششمين نمايشگاه گل و گياه نسبت به سالهاي گذشته افزود: علاوه بر لذتي که شهروندان از بودن در اين فضا کسب مي کنند برپايي آن مي تواند موجب جذب گردشگر و رشد گردشگري براي استان ورونق اقتصادي و احيا اقتصاد در شهر شود.

اين عضو شورا شهر کرج اظهار داشت: رضايت شهروندي يک معيار براي مديريت شهري است و فضاي سبز يکي از شاخص هاي اصلي آن است و مي بايست بر اين اصل اهتمام ويژه داشت

سخنگوي شوراي اسلامي شهر گفت: بسياري از نمادها در مجموعه پارک گلها قرار گرفته واين در حالي است که کل شهر کرج حق بهرمندي از اين نمادها را داشته و نياز است تا از فضاي گلخانه اي خارج و زحمات صورت گرفته در اين مجموعه را در شهر نيز مشاهده کنيم.

دکتر رحيم خستو درپايان از زحمات پيمان بضاعتي پور رييس سازمان سيما منظر و فضاي سبز شهري شهرداري کرج ؛ پرسنل ، عوامل، دست اندرکاران و برگزار کنندگان اين نمايشگاه تشکر و قدرداني کرد.
1397/06/07
Bookmark and Share   شماره خبر :282 تعداد بازدید :114

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload